Коли йдеться про багатозадачні інструменти, перше ім'я, яке спадає на думку багатьом, це Leatherman. Цей бренд, що базується на принципах якості та надійності, вже довгий час є стандартом в індустрії.

 

Історія бренду

Заснована в 1983 році Тімом Лезерманом фірма Лезерман запропонувала своїм клієнтам рішення для різних типових і несподіваних ситуацій, завдяки чому багато хто знайшов надійного помічника в повсякденному житті. Незважаючи на довгі роки тестування, протистоянь та сумнівів, Тім зумів втілити в реальність унікальний багатозадачний інструмент, натхненний плоскогубцями.

 

Тім Лезерман – засновник бренду Leatherman

Тім ділиться історією про те, як його ідея перетворилася на продукт, який допомагає мільйонам людей вирішувати проблеми щодня.


Розробка першого багатоцільового інструменту Тіма Лезермана проходила без сучасних технологічних переваг, таких як САПР. Тут домінували терпіння, креативність та непереборне бажання створити щось нове. Таким чином, був створений продукт, який заслужив довіру користувачів у різних куточках світу.

 

Тім Лезерман у процесі створення перших мультитулів Leatherman

 

Філософія та цінності

Основний продукт – це багатофункціональні інструменти. Але це не просто інструменти: кожна модель проходить безліч стадій перевірки та тестування, щоб гарантувати довговічність та функціональність. Девіз компанії говорить: "Найкращий інструмент - це той, який завжди з вами". З цим твердженням у серці фірма намагається, щоб кожна деталь була максимально надійною, компактною і зручною у використанні.

 

Мультитул Leatherman з інструментами для дроту

 

Продукти Leatherman поширені по всьому світу і користуються заслуженою повагою серед професіоналів та любителів. Від мандрівників до майстрів на всі руки інструменти Лезерман стали невід'ємною частиною багатьох наборів інструментів.

 

 

Якість продукції

Сьогодні мультитули Leatherman продаються в більш ніж 90 країнах світу, а бренд визнаний символом якості та надійності. Кожен інструмент проходить ретельне тестування, і споживачі можуть бути впевнені у його довговічності та функціональності. А у разі несподіваних проблем – продукцію захищено 25-річною гарантією.

 

Багатофункціональні інструменти Leatherman для роботи та повсякденних завдань