Фірмовий інтернет-магазин Leatherman в Україні
Додайте товари до списку бажань
Додайте товари для порівняння
0
Укр

Аксесуари Leatherman

Сортування:
за популярністю
за популярністю спочатку дешевше спочатку дорожчі за назвою
Відображення:

Leatherman відомий своєю високою якістю та функціональністю, і аксесуари для мультитулів доповнюють їх продукти, роблячи їх ще більш універсальними та зручними у використанні. Аксесуари призначені для розширення можливостей та зручності використання мультиінструментів.

 

Фірма пропонує різні ремінці, футляри та кліпси, які дозволяють носити мультитул прикріпленим до пояса, кишені або рюкзака. Вони роблять носіння мультитула зручним і доступним.

Багато мультитули Лезерман оснащені змінними насадками та бітами, які дозволяють виконувати різні види робіт. Ви можете придбати додаткові насадки та біти для розширення функціональності вашого інструменту.

Компанія також пропонує спеціальні заточувальні камені та верстати для підтримки гостроти клинків на їх мультитулах. Це важливі аксесуари для підтримки мультитули в робочому стані.

Для мультитулів також є запасні частини та аксесуари для заміни та ремонту зношених або пошкоджених компонентів мультитулу та багато іншого.

 

Leatherman приділяє велику увагу якості своїх продуктів, і їх аксесуари є незамінними інструментами в різних ситуаціях, так і стильними доповненнями до повсякденного носіння.

Вгору